Snaha nášho tímu

Koordinačná a metodická činnosť v rámci využívania finančných prostriedkov Európskej únie a iných verejných zdrojov alebo finančných prostriedkov iných finančných nástrojov.

Sme tu pre Vás v rámci podpory týchto aktivít:

Zabezpečenie realizácie a realizácia transferu technológií na FMMR v rámci Národného systému podpory transferu technológií.

Monitoring vzniku duševného vlastníctva na pôde FMMR, evidencia a administrácia vzniku duševného vlastníctva.

Identifikácia predmetov priemyselného vlastníctva a posudzovanie ich vhodnosti pre transfer technológií.

Poskytovanie podpory pri zakladaní start-up a univerzitných spin-off spoločností.

Zabezpečovanie partnerov pre komercializáciu.

Príprava koncepčných materiálov, príprava a implementácia interných predpisov (smerníc) na pôde FMMR.

Príprava návrhov štandardného modelu fungovania pracovísk TT a vytvorenia systému národnej podpory TT.

Aktualizácia informácií zverejnených na internete týkajúcich sa aktivity 1 projektu NITT SK II.

Príprava a realizácia prieskumov a analýz a koordinácia vzájomnej spolupráce s akademickou sférou.

Zabezpečenie účasti FMMR na podujatiach a výstavách s cieľom prezentovať výstupy a kompetencie fakulty v oblasti vedy a výskumu.

Zastupovanie fakulty v medzinárodných organizáciách združujúcich expertov v oblasti transferu technológií.

Sprostredkovanie nových poznatkov a trendov pre rozvoj fakulty pre transfer technológií a v prospech budovania prostredia vhodného pre transfer technológií na FMMR.

Príprava a účasť na mediálnych aktivitách a organizovaní podujatí na pôde FMMR, zameraných na propagáciu problematiky transferu technológií a činnosti fakulty pre transfer technológií.

Metodická a analytická činnosť zameraná na podporu riadenia a hodnotenia kvality v oblasti výskumu a vývoja.

Grafická príprava odborných materiálov a ďalšie činnosti spojené s realizáciou aktivít projektu.